Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W tych sklepach w Lublinie w niedzielę normalnie zrobisz zakupy [lista sklepów]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 marca 2018 r. o 13:50 Powrót do artykułu
undefined napisał:
Dobrze że supermarkety zamknięte - ludzie pracujący tam się cieszą, a małe sklepy rodzinne - osiedlowe częściowo będą otwarte, strasznie schudną ludzie, bo chleba nie kupią. OLABOGA...... ;) Jak sam właściciel chce w małym sklepie handlować niech sobie handluje, ale wielkie sklepy dobrze że zamknięte
 ile bierzesz za pieprzenie sie i rozmnażanie z 500+, że tak sie cieszysz, jeżeli ci praca nie odpowiadała  to trzeba było ją zmienić, idiota zawsze idiotą pozostanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie pisiory beda siedzieć i ci co na nich głosowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że supermarkety zamknięte - ludzie pracujący tam się cieszą, a małe sklepy rodzinne - osiedlowe częściowo będą otwarte, strasznie schudną ludzie, bo chleba nie kupią. OLABOGA...... ;) Jak sam właściciel chce w małym sklepie handlować niech sobie handluje, ale wielkie sklepy dobrze że zamknięte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast organizować konferencje, niech politycy PO siadają w niedzielę na kasy w marketach jako wolontariusze. niech sobie platformersy cwaniaki i lewusy pracują w niedzielę. Hasłem dla PO powinno być: cała PO, cały komitet polityczny PO na kasy w niedzielę. Przynajmniej część pracowników w większości kobiet mogła spędzić niedzielę w gronie rodzinnym. Większość obywateli czy pracowników jest za tym, aby handel w niedzielę był ograniczony. Jak ktoś nie ma co robić w niedzielę i przyjął za zasadę nową świecką formułę świętowania, czyli weekend w hipermarkecie, czas najwyższy, żeby weekend spędzał w inny sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO DOBRZE - WYSTARCZĄ 2 NIEDZIELE ROBOCZE wystarczy, optymalne by było aby robocza była jedna na miesiąc oraz przed większymi świętami !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że supermarkety zamknięte - ludzie pracujący tam się cieszą, a małe sklepy rodzinne - osiedlowe częściowo będą otwarte - i to prawda bo znam i znałam takich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztandar Ludu ma radochę. O co Wam chodzi ? O dobro ludzi czy o kasę ? PLATFORMEN GUTEN MORGEN ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Dobrze że supermarkety zamknięte - ludzie pracujący tam się cieszą, a małe sklepy rodzinne - osiedlowe częściowo będą otwarte - i to prawda bo znam i znałam takich
no to jak tak się cieszysz pieprzona kartoliczko to za te niedziele teraz studentom zapłać, bo oni w weekendy pracowali aby sie utrzymać, nie umrzeć z głodu, dotarło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast organizować konferencje, niech politycy PO siadają w niedzielę na kasy w marketach jako wolontariusze. niech sobie platformersy cwaniaki i lewusy pracują w niedzielę. Hasłem dla PO powinno być: cała PO, cały komitet polityczny PO na kasy w niedzielę. Przynajmniej część pracowników w większości kobiet mogła spędzić niedzielę w gronie rodzinnym. Większość obywateli czy pracowników jest za tym, aby handel w niedzielę był ograniczony. Jak ktoś nie ma co robić w niedzielę i przyjął za zasadę nową świecką formułę świętowania, czyli weekend w hipermarkecie, czas najwyższy, żeby weekend spędzał w inny sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że supermarkety zamknięte - ludzie pracujący tam się cieszą, a małe sklepy rodzinne - osiedlowe częściowo będą otwarte - i to prawda bo znam i znałam takich Studenci niech się uczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztandar Ludu ma radochę. O co Wam chodzi ? O dobro ludzi czy o kasę ? PLATFORMEN GUTEN MORGEN ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że supermarkety zamknięte - ludzie pracujący tam się cieszą, a małe sklepy rodzinne - osiedlowe częściowo będą otwarte - i to prawda bo znam i znałam takich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO DOBRZE - WYSTARCZĄ 2 NIEDZIELE ROBOCZE wystarczy, optymalne by było aby robocza była jedna na miesiąc oraz przed większymi świętami !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Dobrze że supermarkety zamknięte - ludzie pracujący tam się cieszą, a małe sklepy rodzinne - osiedlowe częściowo będą otwarte - i to prawda bo znam i znałam takich
 tobie to chyba coś pieprznęło na łeb z tego powodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że supermarkety zamknięte - ludzie pracujący tam się cieszą, a małe sklepy rodzinne - osiedlowe częściowo będą otwarte - i to prawda bo znam i znałam takich Studenci niech się uczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztandar Ludu ma radochę. O co Wam chodzi ? O dobro ludzi czy o kasę ? PLATFORMEN GUTEN MORGEN ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast organizować konferencje, niech politycy PO siadają w niedzielę na kasy w marketach jako wolontariusze. niech sobie platformersy cwaniaki i lewusy pracują w niedzielę. Hasłem dla PO powinno być: cała PO, cały komitet polityczny PO na kasy w niedzielę. Przynajmniej część pracowników w większości kobiet mogła spędzić niedzielę w gronie rodzinnym. Większość obywateli czy pracowników jest za tym, aby handel w niedzielę był ograniczony. Jak ktoś nie ma co robić w niedzielę i przyjął za zasadę nową świecką formułę świętowania, czyli weekend w hipermarkecie, czas najwyższy, żeby weekend spędzał w inny sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO DOBRZE - WYSTARCZĄ 2 NIEDZIELE ROBOCZE wystarczy, optymalne by było aby robocza była jedna na miesiąc oraz przed większymi świętami !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... czekamy na kolejne zgloszenia ..." - dlaczego dziennik zacheca do tego z czym rzad walczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żabki, groszki i inne familijne będą wszędzie otwarte, zresztą w tych sklepach chyba sprzedają jechowcy bo te sklepy czynne są w Boże Narodzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...